Přehled chův

Věk dětí (v letech)
Kč/hod.
let
Seřadit od
160 - 200 Kč/hod.

Ilona G.

Věk: 51 let   |   Praxe: 22 let
Naposledy online: 22. 9. 2021

Jmenuji se Ilona. Dvacecet let jsem zdravotně rehabilitační masérka, působila jsem jako ošetřovatelka ve zdravotním zařízení, Chůva v rodině i v dětské skupince.Jsem absolventka kurzu profesionální Chůva s první pomocí. Mám ráda děti a vše co se točí okolo dětského světa: emptie ,pohlazení, hraní, čtení, malování, toulky přírodou za zvířátky ,vycházky téměř za každého počasí, to vše se zdravou dávkou autority. Věková kategorie neomezená 0-99,zvířátka nejsou překážkou .

120 - 130 Kč/hod.

Pavlína P.

Věk: 19 let   |   Praxe: 4 roky
Naposledy online: 18. 9. 2021

Dobrý den, jmenuji se Pavlína. Jsem studentkou vysoké školy, a ráda bych si přivydělala prací, která mě bude bavit. Zvolila jsem hlídání dětí, protože mám děti ráda a už od dětství k nim mám kladný vztah. Mám ráda procházky, sport a baví mě vařit. Je zde možnost hlídat i u mě doma, v okolí máme park i dětské hřiště. Budu moc ráda, když se mi ozvete na email a doufám, že se mnou budete spokojení.

170 - 200 Kč/hod.

Lucie V.

Věk: 23 let   |   Praxe: 5 let
Naposledy online: 4. 8. 2021

Jsem již pátým rokem studentkou České zemědělské univerzity v Praze, kde trávím celý týden. Mám za sebou hlídání dvouročního chlapečka, kterého jsem hlídala jeden rok. Poté jsem spolupracovala s jednou společností a díky této společnosti jsem si vyzkoušela dokonce i hlídání ročních dvojčat. Mám zkušenosti s hlídáním dětí ve školním a předškolním věku. Hlídala jsem přes rok dva chlapečky ve věku 2 a 4 roky. S dětmi ráda chodím do přírody, hrajeme si a vyrábíme. Pro děti jsem jako jejich starší sestra, která na ně dohlíží a učí je novým věcem.

150 - 300 Kč/hod.

Natálie R.

Věk: 19 let   |   Praxe: 14 let
Naposledy online: 2. 7. 2021

Dobrý den, jmenuji se Natálie. Mám handicapovaného bratra, tudíž bych řekla, že mám zkušenosti i s náročnějšími případy. O bratra se starám prakticky už od jeho narození.

140 - 200 Kč/hod.

Kateřina M.

Věk: 18 let   |   Praxe: 2 roky
Naposledy online: 11. 8. 2021

Dobrý den, jmenuji se Kateřina a chtěla bych zkusit něco nového a nabrat nové zkušenosti přes prázdniny. Jsem studentkou na střední škole ekonomické se sportovním zaměřením, hodně se věnuji sportu a mám moc ráda práci s dětmi, moje zkušenosti jsou většinou na tréninku, trénuji děti ve věku 5-10+. Jsem kreativní, usměvavá a doufám, že se se mnou děti nebudou nudit. Docela ovládám práci v kuchyni i úklid, mám řidičský průkaz a své vlastn í auto.