Přehled chův

Věk dětí (v letech)
Kč/hod.
let
Seřadit od
170 - 200 Kč/hod.

Lucie V.

Věk: 23 let   |   Praxe: 5 let
Naposledy online: 11. 7. 2021

Jsem již pátým rokem studentkou České zemědělské univerzity v Praze, kde trávím celý týden. Mám za sebou hlídání dvouročního chlapečka, kterého jsem hlídala jeden rok. Poté jsem spolupracovala s jednou společností a díky této společnosti jsem si vyzkoušela dokonce i hlídání ročních dvojčat. Mám zkušenosti s hlídáním dětí ve školním a předškolním věku. Hlídala jsem přes rok dva chlapečky ve věku 2 a 4 roky. S dětmi ráda chodím do přírody, hrajeme si a vyrábíme. Pro děti jsem jako jejich starší sestra, která na ně dohlíží a učí je novým věcem.

150 - 300 Kč/hod.

Natálie R.

Věk: 19 let   |   Praxe: 14 let
Naposledy online: 2. 7. 2021

Dobrý den, jmenuji se Natálie. Mám handicapovaného bratra, tudíž bych řekla, že mám zkušenosti i s náročnějšími případy. O bratra se starám prakticky už od jeho narození.

140 - 200 Kč/hod.

Kateřina M.

Věk: 18 let   |   Praxe: 2 roky
Naposledy online: 12. 7. 2021

Dobrý den, jmenuji se Kateřina a chtěla bych zkusit něco nového a nabrat nové zkušenosti přes prázdniny. Jsem studentkou na střední škole ekonomické se sportovním zaměřením, hodně se věnuji sportu a mám moc ráda práci s dětmi, moje zkušenosti jsou většinou na tréninku, trénuji děti ve věku 5-10+. Jsem kreativní, usměvavá a doufám, že se se mnou děti nebudou nudit. Docela ovládám práci v kuchyni i úklid, mám řidičský průkaz a své vlastn í auto.

110 - 180 Kč/hod.

Eliška L.

Věk: 20 let   |   Praxe: 5 let
Naposledy online: 27. 6. 2021

Mé jméno je Eliška, mám vystudovanou střední školu v oboru Multimediální tvorby, a ve volném čase se věnuji kreativní činnosti, hlídání dětí, sportu a nyní studuji VŠ. S dětmi mám zkušenosti jako hlídačka u rodičů doma nebo například jako vedoucí dětského tábora. Nějaký čas jsem také vedla sportovní kroužek pro děti, kde jsem měla na starosti děti ve věku od 3 až 7 let. Práce s dětmi mě naplňuje a s potěšením se s každým novým dítkem seznámím. Těším se na osobní setkání :)

160 - 200 Kč/hod.

Martina S.

Věk: 29 let   |   Praxe: 6 let
Naposledy online: 28. 6. 2021

Dobrý den, jmenuji se Martina a hledám touto cestou rodinu, které bych mohla hlídat děti, které mám moc ráda a mám zkušenosti jak ze zahraničí tak z práce v dětské skupině. Hezký den.