Přehled chův

Věk dětí (v letech)
Kč/hod.
let
Seřadit od
150 - 200 Kč/hod.

Anna G.

Věk: 20 let   |   Praxe: 1 rok
Naposledy online: 10. 5. 2022

Dobrý den, jsem studentka vysoké školy a je mi dvacet. K dětem mám kladný vztah, už jen z důvodu, že mám dvě malé sestry. Často si spolu něco tvoříme, malování je totiž mojí nejoblíbenější zálibou. Také mám zkušenost z dětského tábora, kde jsem dělala praktikanta.

180 - 300 Kč/hod.

Karolína U.

Věk: 21 let   |   Praxe: 8 let
Naposledy online: 18. 4. 2022

Jmenuji se Karolína. Studuji předškolní pedagogiku, vedu kroužek pro děti a s dětmi jsem v denodenním kontaktu. Hledání nabízím na červenec a srpen, poté dle dohody. Před prázdninami bych se chtěla aspoň třikrát, nejlépe vícekrát, sejít v rámci vzájemného seznámení a získání důvěry. Nemám problém se postarat o psa, kočku nebo jiné mazlíčky. Jednoduchý úklid po dětech je samozřejmostí, jednoduché jídlo zvládnu připravit, ale preferuji připravené jídlo, tak abychom trávily nejvíce času venku. Miluji trávit čas venku a to za každého počasí. Děti si získávají imunitu a v dešti je vždy zábava skákat do kaluží! Celý život se řídím tím, že v dětství jsem byla nejšťastnější, když jsem se mohla pořádně ušpinit a neohlížet se na věci. Proto pokud dbáte na to, že dítě na hřišti musí být vždy čisté, nejsem pro Vás ta pravá ? Moje okrajová zábava je focení.

170 - 300 Kč/hod.

Barbora H.

Věk: 22 let   |   Praxe: 8 let
Naposledy online: 4. 4. 2022

Mám vystudovanou Střední pedagogickou školu Futurum zakončenou maturitní zkouškou se zaměřením na předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktuálně jsem ve Vzdělávacím kurzu pedagogiky Montessori pro práci s dětmi ve věku 3 - 6 let (kurz bude zakončen diplomem v květnu 2023). Od června 2020 pracuji v soukromé školce (se statutem dětské skupiny), kde máme děti od 1 roku do 4. Od září 2021 jsem byla jmenována vedoucí jedné z poboček. V náplni práce vedoucí je kromě přímé práce s dětmi, rozdělování služeb, příprava ročního vzdělávacího plánu, evidence docházky, vedení portfolií dětí a komunikace s rodiči. Od 5 let jsem se začala učit hru na klavír a klasický tanec. V roce 2012 jsem byla přijata na Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, kde jsem studovala 4 roky. Od dětství jsem byla členem pěveckého souboru Broučci, kde jsem později vedla mladší děti (ve věku od 3 do 12 let) a chystala s nimi program, se kterým jsme vystupovali především pro domovy seniorů. Mám dále kurzy se zaměřením na práci s dětmi: plavání, lyžování, dětská jóga, první pomoc novorozencům, kurz první pomoci u dětí a dospělých, zvládání emocí s využitím neurovědy. Moji rodiče dělali od roku 2009 pěstounskou péči na přechodnou dobu. Během 9ti let naši rodinou prošlo 18 dětí (od narození až do předání do přebírající rodiny. S péčí o přijaté děti jsem aktivně pomáhala, s některými jsem dosud v kontaktu. Díky svým zkušenostem jsem pravidelně zvána jako doplňující lektorka v rámci příprav nových náhradních rodičů v organizaci Dobrá rodina. Sdílím, jaké jsou nároky na celý rodinný systém, pokud se rodina rozhodne přijmout dítě do náhradní rodinné péče, ale i jak to vnímá dítě v rodině, když se najednou objeví v rodině dítě, které je tam jen na “skok”. Podílela jsem se také na připomínkování knihy Manuál hravého rodiče. Již od studentských dob brigádně hlídám děti v rodinách. Aktuálně mám dvě rodiny, kde hlídám pravidelně. Jednoho dvouletého chlapečka a pak 3 sourozence (rok, tři roky a šest let). Zároveň pravidelně doučuji chlapečka s opožděným vývojem a specifickými projevy chování (3. tř.). Kromě toho pravidelně hlídám svoji neteř (nyní jsou jí 3 roky), protože její rodiče jsou ve složité osobní situaci. Hledám hlídání dětí na poloviční úvazek od 1. července. Nejlépe lokalita Praha 4. Nevadí mi hlídat i více dětí najednou. S dětmi ráda zpívám, tančím, tvořím, rozvíjím pohybové dovednosti prostřednictvím her nebo chodím poznávat přírodu kolem nás. Jsem empatická, snažím se vnímat individuální potřeby dětí. V náročných situacích se zaměřuji spíše na mapování příčin chování dětí než jen řešení jejich specifických projevů chování. Hravými přístupy motivuji děti k sebeobsluze, pravidelnému zdravému životnímu stylu a k podílení se na běžných denních činnostech (např. vaření, péče o domácnost, pomoc mladším dětem). Neváhejte mě kontaktovat :)

150 - 500 Kč/hod.

Liliana M.

Věk: 28 let   |   Praxe: 10 let
Naposledy online: 5. 12. 2021

Jsem organizačně založená, veselá osoba, která miluje zábavu. Mám zkušenosti s dětmi již od roku 2013, kdy jsem pomáhala na táborech jako instruktor a později i jako vedoucí. Vedla jsem a hlídala děti, když dospělí potřebovali si zařizovat své věci. Rok jsem hlídala a pomáhala v domácnosti dvouletého chlapečka a občas i jeho čtyřletého brášky. Odpoledne jsem vyzvedávala desetiletého chlapce a společně se učili a hráli dokud nepřišli rodiče z práce.

200 - 250 Kč/hod.

Štěpánka Š.

Věk: 52 let   |   Praxe: 33 let
Naposledy online: 9. 11. 2021

Jsem dětská sestra, zkušenosti jsem nasbírala se svými třemi dětmi a vnoučátky, vzdělání jsem si obohatila o kurz Výživa dětí. Pracovala jsem jako výživová poradkyně, několik let jako chůva, v dětské skupině i v mateřské dětské školce. Jsem zodpovědná, kreativní, práce s dětmi mě naplňuje a dodává energii. Mým cílem je děti motivovat, učit je novým věcem a mám vždy radost když jsou děti šťastné. Mohu s dětmi cvičit dětskou jogu a umím zahrát jednoduché písničky na klavír.