Přehled chův

Věk dětí (v letech)
Kč/hod.
let
Seřadit od
150 - 500 Kč/hod.

Liliana M.

Věk: 27 let   |   Praxe: 10 let
Naposledy online: 5. 12. 2021

Jsem organizačně založená, veselá osoba, která miluje zábavu. Mám zkušenosti s dětmi již od roku 2013, kdy jsem pomáhala na táborech jako instruktor a později i jako vedoucí. Vedla jsem a hlídala děti, když dospělí potřebovali si zařizovat své věci. Rok jsem hlídala a pomáhala v domácnosti dvouletého chlapečka a občas i jeho čtyřletého brášky. Odpoledne jsem vyzvedávala desetiletého chlapce a společně se učili a hráli dokud nepřišli rodiče z práce.

200 - 250 Kč/hod.

Štěpánka Š.

Věk: 52 let   |   Praxe: 33 let
Naposledy online: 9. 11. 2021

Jsem dětská sestra, zkušenosti jsem nasbírala se svými třemi dětmi a vnoučátky, vzdělání jsem si obohatila o kurz Výživa dětí. Pracovala jsem jako výživová poradkyně, několik let jako chůva, v dětské skupině i v mateřské dětské školce. Jsem zodpovědná, kreativní, práce s dětmi mě naplňuje a dodává energii. Mým cílem je děti motivovat, učit je novým věcem a mám vždy radost když jsou děti šťastné. Mohu s dětmi cvičit dětskou jogu a umím zahrát jednoduché písničky na klavír.

150 - 500 Kč/hod.

Magda F.

Věk: 22 let   |   Praxe: 11 let
Naposledy online: 8. 11. 2021

Momentálně studuji v Praze na ČVUT na stavební fakultě. Jsem sportovně založená, hrála jsem volejbal, chodím po slackline, jezdím na všem možném a ráda chodím po horách. Nejlíp strávený čas je pro mě na čerstvém vzduchu s lidmi, které mám ráda. Byla jsem instruktorkou na letních sportovních táborech, vedla jsem volejbalový kroužek a v zimě učím děti lyžovat. Baví mě umění, architektura, cestování, psychologie a život:). Ke každému dítěti, o kterého se starám, trénuji nebo učím, se snažím najít správnou cestu, aby naše součinnost byla příjemná, zábavná a abych dítěti dokázala předat co nejvíce.

150 - 200 Kč/hod.

Nella H.

Věk: 32 let   |   Praxe: 12 let
Naposledy online: 18. 10. 2021

Dobry den jmenuji se Nella je mi 32 let a tkusenosti s hlidanim.mam samam mam skoro 11 letou dceru jsen usmevava ,zpivam ,rada se venuji detem maluji s nima atd... rada varim rada pecu hraji si s detmi atd... prejtwle se cokoli vas bude zajikat deti jsou kotvy ktere drzi matcin zivot

100 - 300 Kč/hod.

Nikola K.

Věk: 17 let   |   Praxe: 4 roky
Naposledy online: 12. 10. 2021

Dobrý den maminky, jmenuji se Nikola . Zkušenosti s dětmi mám od svých 14 let, kdy jsem poprvé dělala pomocného vedoucího na táboře . V patnácti letech jsem jela na 3 turnusy táborů, už jako hlavní vedoucí. Také jsem začala trénovat na krasobruslařském kurzu pro děti od 3-10 let . Momentálně dělám pedagogickou střední školu - předškolní a mimoškolní pedagogika, jsem ve druhém ročníku. :)