Přehled chův

Věk dětí (v letech)
Kč/hod.
let
Seřadit od
160 - 250 Kč/hod.

Jana P.

Věk: 34 let   |   Praxe: 14 let
Naposledy online: 4. 3. 2023

Dobrý den, jmenuji se Jana mám 8 letou dcerku. Dětičky hlídám již 12 rokem, začínala jsem brigádne při studiu. Od 18 let jezdím jako vedoucí na sportovní tábory kde hlídám jak malé děti, tak i ty větší. Od dcerky 3 let jsem hlídala každý den holčičku od 4 měs. Po dobu 3clez než šla do školky u nás doma k tomu další děti jak rodiče potřebují. Dcerka s ní vyrustala a měla ji jako sestřičku.Nyní tu máme od 3 měs.skoro dvouletou ivanku, která je naše velký štěstí. Bohužel nám ta půl roku odejde do školky. Proto bych ráda touto cestou našla další skvělé dítko se skvělou rodinou, kterou budeme zas součástí. Hlídám děti jak dlouhodobě tak krátkodobě, záleží na domluvě. Budu se moc těšit na případnou spolupráci Jana a Eliška ?

130 - 200 Kč/hod.

Iryna C.

Věk: 19 let   |   Praxe: 5 let
Naposledy online: 22. 12. 2022

Jsem kreativní a pozitivní dívka, která má moc ráda děti. Ráda trávím čas s dětmi a ráda bych využila této příležitosti k tomu, abych mohla sloužit druhým. Chci pomoci dětem stát se dospělými, být pro ně dobrým a spolehlivým přítelem. Jsem opravdu ráda, když vidím štěstí v očích dětí a bezstarostný úsměv na jejich tvářích a udělám vše pro to, aby byly děti šťastné a spokojené? Miluji kreativitu a literaturu, a tak jsem s tím spojil svou budoucí profesi novináře. Ráda čtu a píšu sama. Stejně tak miluji interakci s lidmi, takže čtu hodně psychologie, a proto jsem se rozhodla stát se chůvou. Od šestnácti let jsem pracovala jako chůva ve své zemi (předtím jsem pomáhala hlavně mamince při pořádání dětských oslav). Od osmnácti let pracovala v rodině ve Francii (s dvojčaty, později pomáhala s třetím novorozencem). Věk dětí, které hlídala, je od 2-4 do 7-9 let. Pokud máte zájem o podrobnosti - napište Я творческая и позитивная девушка, которая очень любит детей. Мне нравится проводить время с детьми, и я бы хотела использовать эту возможность, чтобы быть полезной другим. Я хочу помогать детям становится взрослыми, быть им хорошим и надёжным другом. Я по-настоящему рада, когда вижу счастье в глазах детей и беззаботную улыбку на их лицах, и сделаю все, чтобы дети были довольны и счастливы? Я люблю творчество и литературу, поэтому связала с этим свою будущую профессию журналиста. Мне нравится читать и писать самой. В равной степени я люблю общение с людьми, поэтому читаю много психологии, и поэтому решила стать няней. С шестнадцати лет я подрабатывала няней в своей стране (до этого в основном помогала маме в проведении детских праздников). С восемнадцати работала в семье во Франции (с девочками двойняшками, позже помогала с третьей новорожденной). Возраст детей, за которыми присматривала, от 2-4 до 7-9 лет. Если интересуют детали – пишите

140 - 240 Kč/hod.

Karolína R.

Věk: 21 let   |   Praxe: 2 roky
Naposledy online: 13. 12. 2022

Miluju děti, práce s nimi mě baví a naplňuje. Baví mě, jak je každé dítě jiné, ta dětská radost a upřímnost. Vždycky se s dětmi dokážeme zabavit, ať už je to malování, tvoření, kdy si procvičí barvičky až po stavění nejvyššího komínu z kostek, pokaždé něco vymyslíme a nikdy se nenudíme.

160 - 200 Kč/hod.

Aneta D.

Věk: 20 let   |   Praxe: 9 let
Naposledy online: 21. 11. 2022

Jmenuji se Aneta, jsem studentka obchodní akademie a je mi 20 let. Ve svém volném čase ráda cestuji, věnuji se malým dětem nebo zvířatům. K dětem mám kladný vztah. Mám neteř (7 let), kterou hlídám prakticky už od miminka. Jako o miminko jsem se i o ní starala (přebalování, koupání, jízda v kočárku, apod…).Mám praxi i ve školce, pracovala jsem chvíli jako “teta”. Letos jsem byla i ve skupince ukrajinských dětí. Od června 2022 hlídám 2x týdně dvě menší děti. Po maturitě bych chtěla studovat speciální a mimoškolní pedagogiku.

150 - 250 Kč/hod.

Andrea M.

Věk: 21 let   |   Praxe: 7 let
Naposledy online: 10. 11. 2022

Hezký den, jmenuji se Andrea a hlídání se věnuji cca od svých 14 let. Často jsem hlídala rodinné příslušníky a vzhledem k tomu, že mě moc to baví, se tomu věnuji i nadále hlídáním právě v rodinách. Je mi 20, mám maturitu v oboru výtvarnictví a grafický design. S dětmi ráda tvořím, chodím na procházky, na hřiště… zkrátka se přizpůsobím potřebám a zájmům dítěte ☺️!