Jak se připravit na pohovor

NoveChuvy_Pohovor s chůvou.JPG
NoveChuvy_Pohovor s chůvou.JPG (118.36 KiB) Zobrazeno 14 x
Váš pohovor se blíží Chcete-li se dobře připravit, postupujte podle těchto základních profesionálních tipů


Buďte připraveni: Nenechte se zaskočit! Znovu si přečtěte poptávku, kterou vám původně poslal nebo inzeroval rodič. Vezměte na vědomí věk dětí a časový plán, který chce rodina naplnit. Máte pro rodinu dotazy ohledně jejich očekávání? Zapište si je, abyste se na ně později zeptali!


Přijďte včas: Ať už se setkáváte s rodinou osobně nebo telefonujete, není nic víc, čeho si rodina všimne víc, než když jdete pozdě. Být dochvilná a dostupná telefonem hovoří o tom, jak jste pilní a spolehliví. Nedochvilnost je také důležitou součástí našich Zásad dochvilnosti a docházky .


Vhodně se oblékněte: Vždy je obtížné vědět, co si obléct na pohovor. Doporučujeme však vypadat profesionálně a oblékat si něco, v čem se budete cítit pohodlně a sebejistě. Doporučujeme jemné líčení, nenalakované nehty barevným lakem, mít na sobě co nejméně výrazných doplňků (např. korále, náramky).


Propagujte se: Nezapomeňte sdělit všechny zkušenosti a dovednosti péče o děti, které máte. Pamatujte, že můžete mít dovednosti, které se přímo týkají péče o jejich děti, víc než si myslíte. Byli jste plavčíkem na střední škole? Pak to pravděpodobně znamená, že máte výcvik první pomoci. Pracovali jste v maloobchodu? To znamená, že máte dovednosti v oblasti služeb zákazníkům a můžete být trpěliví vůči ostatním. Dejte rodině vědět, jak se k nim budete skvěle hodit!

Vaše NoveChuvy.cz

Přehled článků

Výchova a péče o dítě

Žárlivost jako příčina nevysvětlitelného chování

Jak na vzdorovité děti každého věku?

Vlivy na dítě

Tchýně se mi plete do výchovy

Zdraví dítěte

Volný čas a aktivity

Nestandartní situace

Ostatní

Blog pro chůvy

Nastavení profilu

Užitečné rady od pohovoru až po zaplacení

Hodnocení a reference

Bezpečnost a možnosti ověření identity

Kurzy a zkoušky