Zásady dochvilnosti a docházka

NoveChuvy_Dochvilnost.JPG
NoveChuvy_Dochvilnost.JPG (145.65 KiB) Zobrazeno 7 x

Docházka a dochvilnost

Společnost má politiku nulové tolerance pro každého registrovaného člena, který si naplánovaný rozhovor nebo hlídání předem vzájemně odsouhlasili. Pokud se kterýkoli člen nedostaví na plánovaný pohovor nebo hlídání dítěte/dětí bez řádného upozornění, bude jeho účet zkontrolován, což by mohlo vést k pozastavení nebo odebrání z platformy.


Zásady dochvilnosti

Od rodičů a chův se očekává, že se spojí před každým pohovorem, hlídáním dítěte/dětí a potvrdí si přesný čas začátku a konce. Očekává se, že registrovaní členové portálu NoveChuvy.cz budou přesní a vzájemně budou respektovat svůj čas. Pokud se některý člen opozdí na plánovaný pohovor nebo hlídání bez řádného omluvení nebo včasného upozornění, bude jeho účet podroben kontrole, což by mohlo vést k pozastavení nebo odebrání z platformy.Storno podmínky

Komunita chápe, že život je plný neočekávaných událostí a plány se mohou změnit. Od členů komunity, kteří nemohou uskutečnit plánovaný pohovor nebo hlídání dítěte/dětí, se očekává zrušení nejprve prostřednictvím telefonického hovoru, případně sms zprávou, která o zrušení informuje druhého člena. Nadměrné rušení ze strany kteréhokoli člena bude podrobeno kontrole účtu daného člena, což by mohlo vést k pozastavení nebo odebrání z platformy.


Vaše NoveChuvy.cz

Přehled článků

Výchova a péče o dítě

Žárlivost jako příčina nevysvětlitelného chování

Jak na vzdorovité děti každého věku?

Vlivy na dítě

Tchýně se mi plete do výchovy

Zdraví dítěte

Volný čas a aktivity

Nestandartní situace

Ostatní

Blog pro chůvy

Nastavení profilu

Užitečné rady od pohovoru až po zaplacení

Hodnocení a reference

Bezpečnost a možnosti ověření identity

Kurzy a zkoušky