Ověření přes mojeID a v ověřovacím centru v Praze 2

NoveChuvy_Ověření chův.JPG
NoveChuvy_Ověření chův.JPG (113.13 KiB) Zobrazeno 10 x

Ať už jste se právě zaregistrovali u nás, nebo už delší dobu hledáte perfektní práci, možná vás zajímá, zda tedy stojí za to provést ověření přes mojeID nebo přes ověřovací centrum v Praze 2.

Pokud to s hledáním skvělé práce jako chůva myslíte vážně, odpověď zní 100% ano!

Vzhledem k tomu, že chůvy přicházejí do domovů lidí a starají se o jejich děti, kladou rodiče velký důraz na kontrolu spolehlivosti a bonitu chův. Ověřením, že máte ověření přes ověřovací kancelář, přes moje ID a máte čistý trestní rejstřík, zvyšujete své šance na získání zaměstnání.
Navíc víme, že chůvy, které mají ověřené doklady a jsou ověřené kanceláří, získají práci rychleji s větší pravděpodobností než ty, které ověření žádné nemají.

Tedy kromě dobře vyplněného profilu, skvěle napsaných "pár slov o sobě" a projevením zájmu reakcí u nabídky o zaměstnání "Mám zájem", je důležité mít označení o ověření v profilu - je to nejlepší doporučení při prvním rozhodování rodičů.


Zde je několik dalších důvodů, proč byste měli zvážit ověření spolehlivosti a jeho označení v profilu:

1. Získejte 5-10x více zobrazení profilu
Rodiče s největší pravděpodobností shlédnou váš profil, pokud budete mít ověření spolehlivosti.

Ve skutečnosti, když projdete základní kontrolou profilu, získáte 5x více zobrazení . Pokud projdete vylepšenou kontrolou profilu, toto číslo se znásobí až 10krát více v zobrazení . A rodiče častěji ukládají tyto chůvy do seznamu oblíbených, pokud jsou prověřené a mají tyto kontroly spolehlivosti.

2. Vyšší míra odezvy na váš profil
Přihlásili jste se do zaměstnání za cílem, abyste nedostali žádnou odpověď? To, že nemáte uvedenou kontrolu spolehlivosti v profilu, vám může stát v cestě. Chůvy s kontrolou profilu dostávají více nabídek práce.

Přemýšlejte o tom z pohledu rodičů: Pokud obdrží dvě žádosti od dvou vysoce kvalifikovaných chův, které vypadají, že by obě mohly být dobrou chůvou pro jejich děti - ale jedna má prověření a druhá ne - koho si myslíte, že vyberou?

3. Pravděpodobnější, že budou nejdříve kontaktovány chůvy ověřené
Ucházet se o zaměstnání je jedním ze způsobů, jak si najít práci prostřednictvím portálu NoveChuvy.cz,. Ale rodiče také hledají chůvy a kontaktují ty, které vypadají, že by mohly být vhodné pro jejich rodinu. Při hledání si rodiče s větší pravděpodobností všimnou a kontaktují nejdříve tu chůvu, která prošla kontrolou nebo ověřením spolehlivosti.

4. Předcházejte sporu o případných nesrovnalostech v záznamu předem
Představte si, že odpovíte na práci prostřednictvím portálu NoveChuvy.cz a absolvujete pohovor. Všechno jde dobře, máte opravdu ráda rodinu, děti a skvěle se s nimi bavíte. Rodiče zvažují, které chůvě, která byla též u nich na pohovoru a je vhodná pro jejich rodinu, nabídnou práci. Takže nejprve chtějí vidět ověření, reference a doložit výpis z rejstříku trestů. Vypadá to jako malá formalita.
Pokud druhá chůva bude ověřená, která získá práci u této rodiny rychleji?

Pokud před zasláním reakce "Mám zájem" na poptávku, požádejte o ověření profilu přes moje ID a osoby přes ověřovací centrum v Praze 2. Můžeme vás ujistit, že by to mohlo ovlivnit a zvýšit vaši šanci na získání práce.

Přehled článků

Výchova a péče o dítě

Žárlivost jako příčina nevysvětlitelného chování

Jak na vzdorovité děti každého věku?

Vlivy na dítě

Tchýně se mi plete do výchovy

Zdraví dítěte

Volný čas a aktivity

Nestandartní situace

Ostatní

Blog pro chůvy

Nastavení profilu

Užitečné rady od pohovoru až po zaplacení

Hodnocení a reference

Bezpečnost a možnosti ověření identity

Kurzy a zkoušky